Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

2% - Rozkážte daňovému úradu

01.02.2012 13:24

Môžete  darovať a nič Vás to nebude stáť!

Jediný spôsob ako môžete dať príkaz  daňovému úradu je príkaz na  darovanie 2% z vašich zaplatených daní.
Prosíme Vás,  rozkážte daňovému úradu aby 2% poslal Občianskemu združeniu ZOULUS.

Robíme veci pre občanov Vinodolu.

Ďakujeme!

Dôležité termíny:
15.02.2012: posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb,
31.03.2012: posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické a právnické osoby - v rámci daňového priznania sa poukazujú aj 2% z dane,
30.04.2012: posledný termín pre zamestnancov na podanie vyhlásenia o poukázaní 2% z dane.

Tu si stiahnite potrebné doklady ktoré treba doručiť na  Daňový úrad podľa miesta bydliska alebo ho zaslať na našu adresu.
 
ZAM_Vyhlasenie_2012 zoulus.rtf (68,1 kB)

ZAM_Potvrdenie_2012.rtf (63,5 kB)