Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Ďalšia etapa výstavby sociálnych zariadení na ihrisku je hotová

08.04.2012 21:57

 

Ďalší kus poctivej práce na sociálnych zariadeniach na futbalovom ihrisku vo Vinodole je u konca.

Futbalisti, ale aj hostia kultúrno-spoločenských podujatí obce a občianskych združení vo Vinodole to iste ocenia.

V priestoroch šatní na futbalovom ihrisku sa vedeniu futbalového klubu medzičasom podarilo dokončiť ďalšie pekné dielo aj vďaka ústretovým podmienkam obce Vinodol. Veľká poďakovanie za odpracovaný čas na inštalatérskej robote patrí najmä Erikovi a Martinovi Trubinským, za odbornú pomoc Petrovi Martišovi a Vlastovi Ďuranovi, ako aj ostatným dobrovoľníkom a samozrejme prezidentovi FC Vinodol Jurajovi Bálintovi.

 

Pozrite si nasledovné obrázky: