Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Divadelné predstavenie: Hľadá sa nový manžel!

21.02.2015 11:19

Občianske združenie Zoulus vás pozýva na skvelú divadelnú komédiu s názvom "Hľadá sa nový manžel!". Predstavenie sa bude konať dňa 18.4.2015 o 19:00 v Kultúrnom dome vo Vinodole.

Rezervujte si svoje miesta včas. Vstupné 9€/os. Predpredaj na Obecnom úrade alevo v PB klube Vinodol.

Účinkujú: Zuzana Tlučková, Jožo Pročko, Marián Labuda ml.
 
Réžia: Ľubo Roman
 
Režisér Ľubo Roman komédiu upravil tak, aby sa jej príbeh odohrával v Bratislave. Samotný dej nás zavedie k bratislavskej vdove Zdenke, ktorá má už dosť samoty a rozhodne sa hľadať si nového manžela pomocou inzerátu.
 
Situáciu chce využiť jej dlhoročný sused, bývajúci v slúžkovskej izbe naproti jej štvorizbového bytu, ktorý chce ľsťou prísť k väčšiemu bytu. Požiada svojho kamaráta z detstva – toho času bezdomovca aby zahral budúcich nápadníkov tak, že ich vdove zhnusí a tým pripraví situáciu pre neho ako jediného možného kandidáta na ženenie.
 
Hra poskytuje veľký priestor pre Joža Pročka a jeho talent prevteľovania sa do rôznych podôb v tomto prípade adeptov na ženenie. Ako to dopadne s vdovou, ktorú stvárňuje Zuzana Tlučková, jej bytom a susedom v podaní Mariána Labudu ml., to sa dozviete ak sa prídete zabaviť na grotesknej komédii „Hľadá sa nový manžel“.
 
Mládeži do 15 rokov nevhodné.