Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Šlendrianska práca na vinodolských komunikáciách

29.05.2012 17:50

S potešením sme sledovali prípravné práce na opravu výtlkov v našich komunikáciách. Výsledný efekt je opäť rozpačitý a žiada si vysvetlenie.

Technológia opráv bola zvolená vyrezaním asfaltu okolo výtlkov a dier, a následná úprava asfaltovou drťou a zavalcovaním.

Na jednej z fotografií je takto profesionálne urobená práca vidieť.

Pohľad na  ďalšie  fotografie už tak radostný nie je. Pracovníci  aktivačných prác urobili to,čo im niekto prikázal. V každom prípade ide o šlendrianstvo a vyhodené peniaze. Prečo??? Pán starosta nám to určite odborne vysvetlí :-(

Veríme, že aj bez popisu fotografií zistíte bez problémov, ktorá je tá dobrá práca a kde je možné použiť slovo "šlendrianstvo"