Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Druhá etapa rekonštrukcie šatní na futbalovom ihrisku je hotová!

10.04.2013 10:32

Boli sme sa pozrieť či sa niečo deje aj  pred touto sezónou na ihrisku.Zaujímalo nás to o to viac,že  sa chystajú oslavy 900.výročia  prvej písomnej zmienky o našej obci a nové priestory  budú slúžiť aj  pre túto významnú udalosť obce.

Prezident FC Vinodol pán Juraj Bálint nám ukázal výsledky opráce   futbalistov  ale aj odborníkov z našej obce ,ktorí nezištne  priložili ruku k dielu a my sme sa nestačili diviť. Pozrite sa  aj vy na výsledok úsilia  priateľov futbalu ale aj  samotných hráčov A mužstva.

Murárske a  obkladačské práce realizoval Vlasto Ďuran.

Inštalácia   rozvodov vody a odpadu sú dielom  bratov Martina a Erika Trubinských. Na zváračské práce  a všetko čo s tým súviselo  sa odhodlali Maroš Marcinkech.Marián Uher,Milan Macák a Laco Horváth.

Celá zostava  futbalistov sa dobre zvŕtala pri všetkom čo bolo treba urobiť.V tomto prípade to boli hráči:

Marek Macek,Ervin Preczinsky,Michal Lastovica,Patrik Sýkora,Tomáš Sýkora,Richard Škadra,David Mihalovič,Ondrej Penzeš,Patrik Šarkozy,Marek Lakatoš,Jozef Pňaček,Matúš Penzeš a Mário Kozár.

Podľa výsledku je zrejmé,že hrali výborne!

 

 

 

Rozhodcovia budú tiež vo vynovenom priestore.

Nové sprchy nám môžu závidieť  v mnohých obciach na okolí.

Samozrejme  šatňa domácich  je dôležité miesto  pre komfort našich hráčov

Nové úložné priestory!Prehľadné,vkusné a pekne všetko  na jednom mieste.Spokojne sa tvári pri tomto konštatovaní aj prezident klubu Juraj Bálint