Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Druhá NAJ obec na Slovensku je Vinodol

07.11.2017 23:42

 

Najkrajšia obec a najkrajšie mesto Slovenska 2017 sú známe. Uhádli by ste víťazov?

      V rebríčku najkrajších miest a obcí sa objavili aj nováčikovia.                               


                              

BRATISLAVA 6. novembra - Najkrajšia obec a najkrajšie mesto na Slovensku sú známe! Ako každý rok tak aj tento mohli ľudia zo Slovenska aj zo zahraničia hlasovať za tú najkrajšiu obec a mesto na Slovensku. Súťaž, ktorú každoročne usporadúva portál Slovak region, už pozná svojich víťazov. 

 Uhádli by ste, ktoré mesto a obec sú tie najkrajšie? Pozrite si konečné poradie. Oficiálne výsledky súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska 2016.

Oficiálne výsledky súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska 2017. Foto: Slovakregion.sk

Najkrajšia obec zvíťazila s niekoľkotisícovým náskokom

Po minuloročnom druhom mieste sa Halič konečne prebojovala na víťaznú priečku. Keď jej minulý rok ušlo prvé miesto len o pár hlasov, tento rok obyvatelia a fanúšikovia Haliče nenechali nič na náhodu a zvíťazila s jednoznačným náskokom. Ako druhá v poradí sa umiestnila obec Vinodol a na treťom mieste zostali Spišské Tomášovce. 

 

www.dobrenoviny.sk/c/115407/najkrajsia-obec-a-najkrajsie-mesto-slovenska-2017-su-zname-uhadli-by-ste-vitazov-