Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Nové sociálne zariadenie na ihrisku

13.08.2011 11:47

 O toaletách sa zvyčajne veľmi nepíše, ale sú úplnou a samozrejmou súčasťou nášho bytia. Na futbalovom ihrisku vo Vinodole je v prevádzke nové sociálne  zariadenie pre hostí nielen futbalových zápasov, ale aj kultúrnospoločenských akcií ktoré sa na tomto mieste konajú.

Prezident FC Vinodol pán Juraj Bálint dokázal  s pomocou odborníkov v krátkom, ale hlavne vo svojom volnom čase  postaviť dielo ktoré tam veľmi chýbalo.

Neboli by sme vo Vinodole keby neexistovalo,....ale!

Ale podmienkou  zrealizovania tohto prepotrebného zámeru bolo aj  zlegalizovanie čiernej stavby,  ktorá  počas minulých rokov  vznikala na ihrisku. Financovanie tohto dielka  bolo podmienené poslancami (mimo uznesenia) usporiadaním celého objektu   v zmysle stavebného zákona. Pán starosta  si je vedomý  nezákonného stavu a  dúfame, že  na tom  popracoval a  všetko bude  v najlepšom poriadku.

Bola by skutočne škoda  poškodiť dobrú vec  porušovaním zákonov!

Vladimír Špánik