Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Pálenie v kontajneri

02.09.2011 20:11

 Podpálil som kontajner s odpadom a čakám na postup starostu obce!Verím,že  aspoň v tomto  mojom prípade sa  bude držať predpisov a zákonov.Požiadal som ho aby konečne konal,pretože doteraz sa spaloval  odpad  na dvore obecného úradu beztrestne!

Vážený pán starosta Melišek.


 Po Vašom zistení, že  v objekte Pohostinstva pod brezami sa dnes, to je v piatok 2.septembra 2011  spaľoval odpad v kontajneri, Vás žiadam aby ste postupovali proti  mne  ako  iniciatorovi tejto udalosti  v zmysle platných právnych predpisov.

Mrzí ma,že ste neprijali moje pozvanie  ísť ďalej do dvora za účelom zdokumentovania rozsahu spôsobenej škody na životnom prostredí. Zrejme Vám šlo o niečo iné než o to samotné životné prostredie.

 Som si plne vedomý, že som sa dopustil nedovoleného postupu a verím, že  moje exemplárne postihnutie za tento čin bude  konečne  spúšťačom začiatku novej éry likvidácie odpadu v našej obci.

 
S pozdravom

 Vladimír Špánik