Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Pozvánka na 7. vinodolský ples

08.01.2015 14:37

Obec Vinodol a Občianske združenie Zoulus vás srdečne pozývajú na 7. vinodolský ples, ktorý sa uskutoční dňa 14. februára 2015 (sobota) od 20:00 v kultúrnom dome vo Vinodole.

 
Do tanca bude hrať hudobná skupina FENIX z Nitry (www.fenix-kapela.sk)
 
Predtančenie: Tanečný pár Tomáš Uváček a Martina Reiterová
Patria medzi veľmi úspešné slovenské páry. Sú trojnásobní majstri SR v 10-tich tancoch v rokoch 2008, 2009, 2010, vicemajstri SR v 10-tich tancoch v rokoch 2011, 2012, Finalisti majstrovstiev Slovenskej republiky v Štandardných tancoch 2009, 2010 , Finalisti majstrovstiev Slovenskej republiky v Latinsko-amerických tancoch 2013 a Finalisti medzinárodných súťaží. Tancovali v televíznej show LET´S DANCE 5.
 
Portrétne karikatúry na požiadanie vám nakreslí karikaturista Michal Takács (www.artgraphics.szm.sk).
 
Catering celú noc a výberové vinodolské vína sú zabezpečené.
 
Priestor do valentínskej nálady premení profesionálne osvetlenie.
 
Nebude chýbať ani tradičná tombola.
 
Vstupné: 25 € na osobu.
 
Predaj vstupeniek a rezervácia miest: zoulus@nextra.sk, 0911 772 170