Pracujeme pre komunitu

ZOULUS, občianske združenie

Hlavná ulica,343/124
951 06 Vinodol
0911 772170
zoulus@vinodol.sk

Vitajte na našom webe Vinodol-otvorene!

   Otvorili ste si stránku, ktorá je pokračovaním činnosti predchádzajúcej Vinodol-otvorene.sk, kde sme Vám prinášali informácie o dianí v obci, navrhovali riešenia, ponúkali možnosť vyjadriť svoj názor. Vďaka podpore  Fondu  pre Transparentné  Slovensko v Nadácii Pontis   Vám opäť môžreme prinášať informácie so zákulisia  obce, ale aj  informácie  ktoré vyvrátia  dedinské klebety. Aj na tejto stránke sa dozviete to, čo nenájdete na oficiálnej stránke obce! Sme alternatívnou stránkou obce Vinodol, ktorú prevádzkuje OZ Zoulus. Sme stránkou, ktorá by mala odhaľovať neštandardné postupy samosprávy, ale   po  úspešných voľbách a ukončení doby temna v našej obci   budeme mať určite  možnosť zaznamenávať konečne po rokoch aj svetlé stránky života  našej komunity. Počítame s Vašou aktívnou účasťou a poteší nás ak budeme môcť informovať už len a len o pozitívnych zmenách v našej obci.

Užitočné odkazy

  

 


  

Anketa

Čo by ste chceli aby sme v r. 2022 vybudovali na Relax zóne

Projekt Dolná Nitra - Transparentný region

09.08.2017 21:00

 

Dnes  9.augusta 2017 sme začali realizovať jednu z aktivít projektu OZ Zoulus, ktorý je podporený Fondom pre transparentné Slovensko v nadácii Pontis "Dolná Nitra - Transparentný región". Je  to projekt , počas ktorého okrem iného navštívime 17 zasadaní zastupiteľstiev, obcí združených v OZ Dolná Nitra a malou anketou sa snažíme získať informácie o stave miestnych samospráv a veríme, že spoznáme aj názory na nutnosť verejnej diskusie o reforme samosprávy.

 

Zastupiteľstvo obce Melek, bolo prvé v našom regióne, ktoré prijalo aj pozvánku na zábavný samosprávny kvíz, ktorý sa bude konať vo Vinodole v sobotu 2.septembra pri Vinodolskom rybníku v rámci 9. ročníka Guláš párty - Síleš fest 2017.

 

 

14. augusta  sme zavítali  v rámci realizácie projektu Dolná Nitra - Transparentný región, na zasadaní OcZ obce Čechynce. Príjemne prekvapil záujem o tému, ale aj o činnosti Zomos, po zmienke o personálnom prepojení týchto dvoch združení.

Tretia návšteva   zasadania obecného zastupiteľstva  bola v obci  Malý Cetín.